Program dla firm wywożących szambo

Sprawdź, jakie korzyści możesz czerpać, korzystając z naszego serwisu

 
icon

Generowanie raportu w 20 sekund

Nie trać już więcej czasu na generowanie raportów. Nasz program pozwoli Ci to zrobić w kilka minut.

 
icon

Zarządzanie klientami i wywozami szamb

Wprowadź dane raz, a potem łatwo i szybko wczytuj dane przy tworzeniu zlecenia wywozu.

 
icon

Przypisywanie wywozów do kierowców

Aby uniknąć pomyłek i niejasności w zarządzaniu, przypisuj wywozy do konkretnych kierowców.

 
icon

Łatwe zarządzanie kierowcami i zlewniami

Zarządzaj kierowcami i zlewniami w łatwy i czytelny sposób, korzystając z metody przeciągnij i upuść.

 • Dane firm pobierane z GUS

  Wystarczy wprowadzić NIP, aby automatycznie wszystkie dane firmy do wywozu zostały pobrane bezpośrednio z bazy GUS.

 • Automatyczne wyszukiwanie klientów

  Wystarczy wpisać minimum 3 pierwsze litery, aby automatycznie wyświetliły się propozycje klientów z bazy Twoich klientów.

 • Kalendarz wywozów

  Przypomni Ci, które zlecenia i kiedy masz do zrealizowania.

 • Zarządzanie z poziomu smartphona

  Teraz żeby zarządzać całą firmą wystarczy Ci tylko smartphone.

 • Wsparcie w wdrożeniu systemu w Twojej firmie

  Pomożemy Ci wdrożyć zarządzanie, abyś mógł zaoszczędzić czas i pieniądze

Wywiez-szambo.pl w liczbach

Odkryj pełnię możliwości, jakie oferuje nasz serwis wywiez-szambo.pl! Zaprojektowany z myślą o Twoich potrzebach.
Zobacz ile w przybliżeniu możesz zaoszczędzić.

W ciągu miesiąca

icon

Zaoszczędzisz 36 godzin

icon

Dziennie możesz wypocząć
o 1 godzinę dłużej

icon

10 wywozów to oszczędność
100 litrów paliwa

W ciągu roku

icon

Zaoszczędzisz 432 godzin

icon

Możesz wypocząć
o 1 godzinę dłużej

icon

120 wywozów to oszczędność
1200 litrów paliwa

Dla wywożących

Jak rozpocząć korzystać z programu ?

 • Zarejestruj swoje
  konto w serwisie
 • Przez 3 miesiące
  możesz korzystać za darmo
 • Po 3 miesiącach możesz
  zrezygnować bez zobowiązań
WYPRÓBUJ ZA DARMO !

Sprawdź odpowiedzi na najpopularniejsze pytania

Jak długo program jest za darmo ?

Program jest w pełni darmowy przez okres 3 miesięcy.

Czy muszę płacić za program gdy skończy się wersja darmowa ?

Możesz bez żadnych zobowiązań zrezygnować korzystania z serwisu.

Czy pomagamy w wdrożeniu programu w firmie ?

Tak, pomożemy Ci wdrożyć nasz serwis w Twojej firmie.


Proces wywozu szamba zależy od lokalnych przepisów, procedur i dostępnych usług w danym regionie. Gdzie najłatwiej znaleźć klientów zainteresowanych wywozem szamba z naszej okolicy?

Klientów zainteresowanych wywozem nieczystości znajdziesz w programie: www.wywiez-szambo.pl. Wprowadź swoją firmę do narzędzia dla szambiarzy.

Zautomatyzowaliśmy proces odbierania zleceń, a także obiegu dokumentacji. Jesteś ciekawy jak program może ułatwiać Twoją pracę? Opowiemy o tym w dalszej części artykułu.

Program dla firm wywożących szambo - w teorii

Dla klientów, którzy zamawiają wywóz szamba, istnieje kilka ważnych czynników, na które zwykle zwracają uwagę. Jednym z tych czynników jest dostępność, dlatego program dla wywożących szambo jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla mieszkańców oraz firm.

Klient zainteresowany wywozem swojego szamba kieruje zapytanie do programu, a my oferujemy mu Twoje usługi. Jednak program dla wywożących szambo to nie tylko poszerzenie grona swoich klientów.

Serwis wywie-szambo.pl to program stworzony z myślą o firmach zajmujących się wywozem nieczystości. Cały proces wywozu szamba został przez nas całkowicie zautomatyzowany.

Na podstawie danych z wywozu możesz wygenerować sprawozdanie o ściekach odebranych od mieszkańców.

Dzięki narzędziu przygotowany dla firm wywożących szambo łatwiej monitorować zlecenia, a także zarządzać szambiarkami oraz kierowcami. Możesz powiadomić klienta o wywozie szamba za pomocą krótkiej wiadomości sms bądź przypomnieniu email wysyłanej na krótki czas przed umówionym terminem spotkania.

Zautomatyzuj obieg dokumentów i przyśpiesz swoją pracę korzystając z nowoczesnego narzędzia do wywozu szamba. 

Warto zaznaczyć, że preferencje klientów mogą się różnić, a także mogą istnieć dodatkowe czynniki, które są dla nich ważne. Dlatego ważne jest, aby firmy świadczące usługi wywozu szamba skupiały się na zapewnieniu wysokiej jakości usług, spełnieniu oczekiwań klientów i ciągłym doskonaleniu swojej oferty, podczas gdy program zajmie się monitoringiem zleceń oraz obiegiem dokumentów.

Zajmiemy się kompleksowym zarządzaniem Twoich bieżących dokumentacji podczas gdy gdy Ty zdobędziesz więcej czasu na rozwój swojej firmy.

Program dla firm wywożących szambo - w praktyce

Zacznij od zarejestrowania swojej firmy w programie dla osób wywożących szambo. Wprowadź dane swojej działalności i wybierz region na którym pracujesz. Od teraz nasze narzędzie pracuje również dla Ciebie. Podczas gdy Ty zajmujesz się wywozem nieczystości, my szukamy Tobie klientów.

Jak wygląda proces wywozu szamba w programie www.wywiez-szambo.pl?

1.      Zgłoszenie wywozu szamba: Jeśli dostałeś zgłoszenie na wywóz szamba, logujesz się do programu wywiez-szambo.pl. Po zalogowaniu wprowadź swojego klienta klikając na pasku górnego menu —> Dodaj wywóz. Następnie wypełnij formularz danymi klienta. Podczas zgłoszenia powinieneś zgromadzić informacje takie jak adres, rozmiar szamba i ilość nagromadzonych osadów. Po zapisaniu zlecenia możesz je edytować, usuwać, zmienić status, wystawić zlecenie podobne z poziomu —> Lista dokumentów. Chciałbyś powiadomić klienta o zbliżającym się terminie wywozu szamba? Możesz wysłać e-mail lub wiadomość SMS do Klienta z przypomnieniem o terminie wywozu szamba.

2.      Pracownicy firmy udają się na miejsce gdzie należy wywieź szambo. Rozpoczynają swoje prace od oczyszczenia dojazdu do pokrywy z szambem.

3.      Po ocenie pracownicy przystępują do wywózki szamba. Wykorzystując przy tym specjalistyczny sprzęt, tak jak samochód asenizacyjny, który jest przystosowany do odkurzania i transportowania zawartości szamba.

4.      Gdy zawartość szamba zostanie usunięta, pracownicy mogą przeprowadzić dodatkowe czynności, takie jak przepłukanie wnętrza szamba wodą w celu usunięcia osadów.

5.      Dokumentacja i opłata: Po zakończeniu wywozu szamba ponownie logujemy się do: wywie-szambo.pl. Aktualizujemy status zlecenia na wywóz szamba wykonany. Narzędzie generuje dokument, który przesyłamy klientowi jako dokument potwierdzający usługę, w którym znajduje się data wywozu, dane firmy oraz ewentualne uwagi dotyczące stanu szamba. Po wysłaniu potwierdzenia realizacji usługi czekamy na uregulowanie opłaty przez klienta.

 

Ważne jest, aby pamiętać, że powyższy opis jest ogólny i proces może się różnić w zależności od lokalnych wymogów i praktyk aby uzyskać szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania programu dla firm wywożących szambo znajdziesz w sekcji —> Pomoc.

Korzyści płynące z programu dla firm wywożących szambo

Czas który mieliśmy przeznaczyć na sporządzanie sprawozdania na temat ścieków odebranych od mieszkańców możemy teraz poświęcić na obsługę nowych Klientów. Teraz zrobimy już to w 2 minuty.

Na podstawie dodanych wywozów szamb możemy wygenerować automatycznie sprawozdanie. 

Przez intuicyjny panel możemy przejść do dodania nowego wywozu szamba bądź w celu monitoringu aktualnych zleceń możemy przejść do listy naszych wywozów.

W przypadku gdy gmina poprosi o okazanie dokumentów potwierdzających wykonanie takiej usługi naciskamy jeden przycisk a system sam generuje nam raport na podstawie wprowadzonych wcześniej wywozów szamb. 

Zawieruszenie dokumentów już nie wchodzi w grę, ponieważ wszystkie będą znajdowały się w programie : wywiez-szambo.pl Zawsze taki wywóz musi być potwierdzony na piśmie stosownym zaświadczeniem, dlatego taki dokument wystarczy, aby dowieść pracownikom gminnym, że wypełniasz swoje zobowiązania. Wszystkie potrzebne dokumenty znajdują się w jednym, bezpiecznym miejscy.

Do programu zalogujesz się z każdego miejsca na świecie, który posiada dostęp do internetu. Logujesz się po przez przeglądarkę na komputerze, tablecie lub smartfonie. Program dla firm wywożących szambo jest bezpiecznym miejscem do przechowywania dokumentów. Wszystkie dane klientów są szyfrowane, serwis posiada ochronę SSL, a serwery posiadają aktualny backup danych.

Zadbaliśmy o to żebyś w każdej chwili mógł skorzystać z bezpiecznego narzędzia do monitorowania wywozów szamb.